Миттєвий кредит – це легко!

image-description

Час високих технологій дає можливість вести активний спосіб життя, не відриваючись від щоденного спілкування з близькими людьми та діловими партнерами, а також від отримання необхідної інформації із всесвітньої павутини. Так, популярна нині технологія 3G (пакет послуг високошвидкісного мобільного доступу до інтернету) дозволяє насолоджуватись розвагами та обмінюватись інформацією під час руху в автівці, електричці, човні і навіть катамарані, а безпровідний доступ до глобальної мережі з допомогою Wi-Fi сьогодні наявний на багатьох станціях метрополітену і в поїздах. Але доступність інтернету не лише урізноманітнює наше дозвілля, але і стає необхідністю, наприклад, при отриманні онлайн-кредиту через сервіс Ultracash.

Коли стане в нагоді Ultracash?

Напевно, кожний мандрівник хоча б раз потрапляв у ситуацію, коли кошти раптово закінчуються і виникає необхідність їх швидкого отримання. Скажімо, мандрівка до моря, на гірськолижний курорт або в інше місто нерідко супроводжується незапланованими витратами, і мандрівник повертається додому, витративши все до останньої копійки. Саме в таких ситуаціях онлайн кредит від Ultracash просто незамінний, адже оформити його можна навіть у поїзді!

Що потрібно для отримання коштів?

Для отримання коштів з допомогою сервісу Ultracash необхідні три речі: інтернет, наявність банківської картки та пристрій для виходу до всесвітньої мережі. Сам процес отримання коштів простий, зрозумілий кожному та детально пояснюється в ролику «Ultracash», що транслюється з 4.03.16 по 31.03.16 в експрес-поїздах, що курсують по всій Україні.

Переваги сервісу "Ультракеш":

  • рішення про отримання кредиту приймається всього за 20 хвилин;
  • оформити його можна online навіть у поїзді;
  • при достроковому погашенні кредиту ви платите менше;
  • не знімається комісія за оформлення;
  • можлива автоматична пролонгація кредиту при оплаті відсотків.

Поспішайте скористатися зручним сервісом Ultracash та оцінити його переваги вже зараз!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку