Миттєва позика на карту

Фінансові труднощі сьогодні може пережити кожен. Адже складно передбачити, коли зламається дорога побутова техніка або знадобляться гроші на термінове лікування. При цьому і відкладати грошові кошти виходить не у далеко кожного українця у зв'язку з невеликим доходом або його непостійністю в цілому. Миттєва позика на карту від Ультракеш дозволить покрити будь-які витрати, згідно з обставинами, що склалися.

Миттєва позика на банківську карту: умови отримання

Миттєвий кредит від Ультракеш - це можливість швидко вирішити свої проблеми на вигідних умовах. При цьому саме така пропозиція виграшна для клієнта, оскільки:

 • Період розгляду поданої заявки на позику максимально скорочений;
 • Процесом оформлення позики є можливість зайнятися у будь-якому місці, будь то офіс, будинок або парк на вулиці. Головне - наявність гаджета з доступом до мережі Інтернет;
 • Ставка кредитування вигідна для клієнта.

Щоб отримати миттєву позику в ULTRACASH необхідно на сайті компанії заповнити анкету, вказавши дані паспорти та ІНН. Впродовж 20 хвилин співробітники розглянуть запит та перекажуть вказані кошти на банківську карту, відображену в анкеті. Підкреслимо, що Ультракеш не вимагає від позичальника безлічі документації, як, приміром, банківські установи, де для отримання позики необхідно надати:

 1. Довідку про доходи;
 2. Довідку з офіційного міста працевлаштування;
 3. Дані про запоруку;
 4. Дані поручителя.

Також менеджери компанії не вимагають вказувати мету отримання миттєвої позики. При необхідності клієнт може сплатити отриману позику достроково, економлячи особисті кошти або ж навпаки продовжити термін чинного договору, виплачуючи лише суму процентних нарахувань.

Ще один важливий момент для клієнтів Ультракеш - повна прозорість послуги. Кожен позичальник може самостійно визначитися з необхідною сумою миттєвої позики, а також точно прорахувати суму повернення, використовуючи онлайн калькулятор, розміщений на сайті сервісу. Компанія надає можливість оформити кредит на карту банку до 10000 грн строком до 30 днів.

Миттєва позика на банківську карту: рішення будь-яких труднощів

Вирішуйте свої грошові проблеми з Ультракеш! Компанія гарантує повну конфіденційність отриманої від Вас інформації, а також дозволяє шляхом використання передових технологій та професіоналізму співробітників отримати необхідні грошові кошти легко, швидко та зручно для кожного. Наздогнали фінансові труднощі? Ультраеш допоможе вирішити їх доступно та вигідно!

Сума займу
грн.
-
+
Період кредитування
днів
-
+
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки:0 грн. гривен
 • Разом:0 грн. гривен
Сума займу
грн.
Період кредитування
днів
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки: гривен
 • Разом: гривен