Миттєва позика без складнощів

image-description

Ті, кому доводилося не раз звертатися до банку для отримання кредиту, на власному досвіді знають, що швидкою цю процедуру аж ніяк не можна назвати. Потрібно дочекатися своєї черги, хоча для комфорту клієнтів можуть працювати кілька менеджерів, відповідати на не дуже зручні питання, що стосуються вашої платоспроможності та відповідальності стосовно погашення кредиту. А скільки часу і сил займає збір величезної кількості документів та різноманітних довідок, без яких жоден не банк не дасть вам грошових коштів. Навіть якщо всі ці етапи вже пройдені, то очікування на рішення про видачу кредиту з боку банківських службовців, що штукують вашу кредитну історію, може остаточно вивести з рівноваги або змусити зневіритися в успіху справи.

Тож, незважаючи на певні позитивні сторони користування кредитом, сам процес отримання грошових коштів у банківській установі приємним назвати ніяк не вдається. Більше того, на це витрачається чимало часу та сил, які б можна було використати для вирішення іншого, не менш важливого питання. Тому поява на фінансовому ринку України організацій, що займаються мікрокредитуванням, – видачею кредитних коштів у відносно меншому (порівняно з банками) розмірі, було сприйнято основною масою позичальників схвально, хоча й не без певних сумнівів.

Що потрібно знати про МФО

Подальша робота такого роду фінансових установ продемонструвала, що в цілому боятися тут нема чого, хоча і варто бути розбірливим при виборі МФО. Звичайно, багато організацій пропонують відносно немаленький відсоток за користування коштами, виправдовуючи його високою комфортабельністю кредитування. Інші мікрофінансові організації ховають за низькою відсотковою ставкою додаткові комісії та платежі, необхідність сплачувати які виникає перед клієнтом, як гриб після дощу. У такому різноманітті сервісів, що пропонують можливість кредитуватися, розібратися буває дуже важко. Однак період роботи команди ULTRACASH показав, що цьому сервісу можна і треба довіряти, оскільки принципи його роботи суттєво відрізняються від функціонування аналогічних проектів.

Кредит від ULTRACASH: простіше не буває!

Електронний сервіс видачі на картку онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ дає можливість швидко та без проблем вирішити труднощі, що виникають та потребують термінового вкладення фінансових коштів. Піклуючись про зручність та комфорт своїх клієнтів, ми надаємо для них найбільш вигідні умови кредитування, а саме:

  • Розгляд заявки про видачу кредитних коштів займає усього лише 20 хвилин, а для постійних клієнтів – 15 хвилин.
  • Кожне наступне звернення клієнта до нас означає збільшення його кредитного ліміту. Миттєве перерахування та погашення кредиту.
  • Можливість оформити кредит в режимі онлайн означає, що складнощі із заповненням документів, збором довідок, проханням відпустити з роботи давно в минулому.
  • Зручна та зрозуміла схема оформлення та погашення кредиту.
  • Автоматична пролонгація дії договору при сплаті усього лише відсоткової ставки.
  • Дострокове погашення кредиту зі сплатою відсотків за дні фактичного користування коштами.
  • Режим роботи сервісу – 7 днів на тиждень, без перерви та вихідних.
  • Ми відрізняємося від конкуруючих компаній значно меншою відсотковою ставкою за кредитом, а також відсутністю додаткових комісій та платежів.

Не варто ускладнювати собі життя – обирайте УЛЬТРАКЕШ! Адже з нами у вас буде лише одна приємна в усіх відношеннях складність: куди витратити отримані у нас грошові кошти.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку