Міні кредити від МФО vs кредитна картка: що обрати?

image-description

Традиційні типи кредитування ідуть в минуле, поступаючись більш зручним інструментам – міні кредитам на картку та, власне, кредитним карткам. Обидва способи надають позичальнику більше переваг та роблять користування зручним, але мають суттєві відмінності. Що вигідніше – подати заявку на мікрозайм чи оформити карточку у банківській установі? Спробуємо розібратися нижче.

Міні кредити на картку: як це працює

Історія онлайн кредитування в Україні достатньо нетривала, тим не менш, нова послуга стає популярною серед населення. Як користуватися продуктом?

  1. Міні кредити на картку, як правило, обмежені в розмірі та не перевищують декілька тисяч гривень.
  2. Кредитні кошти перераховуються на банківську картку позичальника єдиноразово у повному об’ємі; деякі заклади пропонують отримання готівкою у фізичному відділенні.
  3. Щоб кредитуватися в МФО, клієнт відправляє заявку із сайту компанії чи робить запит у філіалі закладу.
  4. Швидке та зручне кредитування. У перевірених компаніях із високим рівнем сервісу запит клієнта обробляється, у середньому, не довше, ніж півгодини, після чого гроші перераховуються позичальнику.
  5. Займ гаситься щотижневими (щомісячними) платежами або єдиним внеском в кінці терміну користування.
  6. Процедура отримання міні кредитів на картку максимально спрощена: від позичальника потрібні дані паспорту та ІПН, ніяких довідок про доходи та поручительства. Це робить послуги доступному широкому колу осіб.
  7. Кредитуватися в МФО можуть навіть ті, кому відмовили в банківській організації у зв’язку із поганою кредитною історією.

Перераховані вище особливості роблять міні кредити на картку ідеальним варіантом отримання фінансових коштів у ситуації, коли гроші потрібні тут і зраз.

Як оформити картку із кредитним лімітом

Інший спосіб кредитуватися – відкрити кредитну картку в одній з банківських філій. Механізм кредитування у цьому випадку складніший.

  1. Працівник відділення встановлює на картку ліміт – так звану відновлювану лінію. Це свого роду грошовий резерв, яким може користуватися позичальник, за умови погашення займу та внесення щомісячних платежів.
  2. Для оформлення потрібно значно більше часу, ніж на отримання міні кредитів на картку. Емісія карти з кредитним лімітом може складати від 5 д 14 днів.
  3. Щоб почати користуватися коштами, клієнт має отримати дозвіл кредитора. Позичальники отримують відмову, коли в кредитній історії є факти недисциплінованого користування чи вже є діючий займ. Також під сумнівом видача кредитної картки особі із непостійним доходом.

Порівнювати можливості міні кредитів на картку та кредитного ліміту неможливо: вибір тієї чи іншої послуги визначається цілями клієнта. Але можна стверджувати однозначно, що мікрозайм – універсальне рішення в ситуації, коли гроші потрібні якомога скоріше або позичальник не може надати довідку про доходи.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку