Мікрокредити - як масове явище в Україні

image-description

Послуги мікрокредитування стали набирати популярність серед звичайних українців. Найбільш часто, це люди з середнім або нижче середнього рівнем достатку, яким потрібні гроші для оплати комунальних послуг, проходження лікування або оплати навчання. У будь-якому з випадків мікрокредит здатний повністю покрити невеликі витрати клієнта, а також відрізняється привабливими перевагами, про які ми і розповімо в цій статті.

Чим привабливі мікрокредити для звичайного населення країни

Спрощена система кредитування має на увазі під собою декілька основних чинників, які украй вигідні звичайній людині, що бажає узяти мікрокредит у МФО. До таких показників можна віднести:

  • Висока швидкість оформлення мікрокредиту. Для отримання грошей необхідно витратити всього 15-20 хвилин особистого часу. Адже рішення про надання грошей приймається швидко та дуже часто воно має позитивний характер на відміну від рішень з такого ж питання від банківських структур.
  • Немає прив'язки до місця та часу. Будь-яка людина може узяти мікрокредит через інтернет, зареєструвавшись на сайті компанії і заповнивши анкету з особистими даними.
  • При оформленні мікрокредиту МФО не вимагає пояснень, на що потрібні гроші. Кожен може розпоряджатися отриманими коштами, як йому завгодно, не повідомляючи про це фірму-кредитора.
  • Мінімальний пакет документації. Цей критерій украй привабливий, оскільки дозволяє узяти гроші в кредит, маючи в наявності тільки паспорт України та ИНН. Адже МФО не вимагає довідок про доходи та місця роботи, а також даних поручителя, який готовий нести відповідальність за платоспроможність клієнта.
  • Погашення кредиту можна виконати через особистий кабінет компанії, термінал або банківське відділення. Підкреслимо, що хоч кредитна ставка в таких організаціях і вище, ніж у банків, але клієнт оплачує виключно відсотки за дні користування грошима без прихованих комісій та інших доплат. 

У ряді випадків оформлення мікрокредиту допомагає відновити кредитну історію клієнта, навіть якщо колись вона була зіпсована. Адже такі дані МФО потрапляють в загальну фінансову систему, доступ до якої є і у банківських установ. Такий варіант цілком можливий, адже якщо у позичальника немає можливості своєчасно сплатити кредит, він може відстрочити термін оплати, сплативши лише нараховані відсотки. Для цього необхідно заздалегідь домовитися з менеджерами компанії-кредитора, які без проблем йдуть назустріч клієнтові в таких питаннях.

З цих причин українці сьогодні дуже часто оформляють мікрокредити. Проте слід пам'ятати, що вибір компанії, що надає послуги такого роду, також важливий. Необхідно в обов'язковому порядку ознайомитися з відгуками клієнтів і тільки після обробки отриманої інформації приймати рішення, до якого он-лайн сервісу дійсно можна звернутися. Одним з найбільш популярних і перевірених сервісів є ULTRACASH. Він завоював довіру клієнтів, які, звернувшись за мікрокредитом одного разу, стали постійними клієнтами цієї організації.

Шукайте вихід зі складної фінансової ситуації? Оформляйте мікрокредит у перевіреної часом і клієнтами компаніїта всього за 20 хвилин отримаєте на банківську карту суму до 10 000 грн з можливістю продовження терміну погашення з прийнятними процентними ставками.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку