Літо. Море. Сонце. Пляж

image-description

З чим асоціюється літо у переважної більшості нашого населення? Звичайно ж, із відпочинком біля теплого моря. Та й як можна не любити цей золотий час, коли гаряче сонечко вкриває нашу шкіру красивою бронзовою засмагою, а морські хвилі ласкаво плещуться біля ніг? Тож варто вже зараз подумати про те, який напрямок для відпочинку біля моря обрати.

Улюблені морські курорти українців

Найбільш популярним маршрутом в Україні традиційно залишається узбережжя Азовського та Чорного морів, а саме: приморські курортні населені пункти Запорозької, Одеської, Миколаївської областей, де співвітчизники найбільш уподобали Кирилівку, Бердянськ, Затоку та ін. Хоча інфраструктура вітчизняних курортних зон не досягла бажаного рівня, проте ціни за відпочинок по праву можна назвати демократичними, та й природні умови радують.

За кордоном українці віддають перевагу курортам Турції, Єгипту, Тунісу, Болгарії, що обіцяють якісний сервіс за не найменшу суму, а також Шрі-Ланки, Таїланду, Балі тощо, які підкорюють своєю первозданністю та екзотикою. Для тих, хто має фінанси для відпочинку за кордоном, співпраця з надійним туроператором залишить незгладимо-приємне враження в пам’яті про красу заморських країн.

Але як бути, якщо не вистачає грошей на відпочинок, а скористатися відпусткою обов’язково потрібно? Вам допоможе електронний сервіс видачі онлайн кредитів на картку ULTRACASH, що надає миттєві кредити, а погасити їх можна як в Україні (через інтернет, термінал або відділення банку), так і за кордоном на пляжі (через інтернет).

Переваги кредитів від ULTRACASH

Швидкі кредити від УЛЬТРАКЕШ справді стануть знахідкою для тих, хто має гостру потребу в грошах для відпочинку на морі, і причин тому дуже багато:

  • Оформлення заявки на видачу коштів відбувається онлайн, що виключає необхідність витрачати час та сили на похід до фінустанови;
  • Гроші перераховуються на банківську картку одразу після прийняття рішення про кредитування (протягом 20 хвилин);
  • Погасити кредит в Україні можливо з допомогою особистого кабінету, системи Приват24, а також терміналів платіжних систем;
  • Зручність полягає ще й у тому, що ви сміливо можете брати кредит та їхати відпочивати, а якщо надійшов строк погашення та ви ще не повернулися додому, то сплатити позику можливо в будь-якій точці світу, маючи під рукою гаджет для зв’язку з інтернетом та доступ до мережі.

Встигніть порадіти теплим літнім дням – відпочивайте з УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку