Кредити вигідно з УЛЬТРАКЕШ!

image-description

Достатній рівень розвитку українського фінансового ринку дозволяє нам скористатися кредитним продуктом, що задовольняє тим чи іншим вимогам. Хтось як і раніше сліпо довіряє фінансовим установам, які через усвідомлений вибір на користь не самих лояльних, м'яко кажучи, умов кредитування, аргументуючи своє рішення доводом «Ну це ж банк!». Інша частина українців, які не беруть багатьох негативних сторін споживчого кредитування, вже встигла відкрити для себе експрес кредит, який надають мікрофінансові організації. Взяти кредит онлайн для самих різних цілей можливо і за допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ від ТОВ «Ультра Фінанс».

Чим гарний кредит УЛЬТРАКЕШ

Послуга мікрокредитування, що виникла в Україні близько двадцяти років тому, в корені відрізняється від банківської позики. По-перше, сума кредитних коштів, які може отримати позичальник, відносно невелика - до 2 тис. Видається миттєвий кредит також на невеликий термін - до 10 днiв. Найголовніша перевага такого швидкого кредиту - це висока швидкість обробки запиту, завдяки чому споживач через пари годин (і навіть кількох хвилин) може використовувати кредитні кошти.

Оперативність у видачі грошей, укупі з можливістю оформити кредит без надання довідки про доходи та інших документів, зробила експрес-кредитування надзвичайно затребуваним серед простих громадян. Ця категорія українців часто потребує додаткових фінансових вливань для забезпечення базових потреб, і чим швидше, тим краще. Очевидно, що послуги МФО у всіх сенсах видаються набагато більш вигідними, ніж банківські: затягнута процедура оформлення, необхідність надавати гору документів (в тому числі і довідку про доходи, недоступну для неофіційно працюючих), вимоги поручительства і застави відлякують від банків багатьох потенційних позичальників.

Однак рішення про співпрацю з тією чи іншою МФО має бути зваженим і раціональним, оскільки кредитор кредитору ворожнечу. Так, спокусившись надзвичайно низькою процентною ставкою, позичальник в ході погашення може зробити неприємне відкриття у вигляді додаткових платежів і комісій. Можуть відрізнятися процедури оформлення і тривалість часу, необхідного установі для розгляду заявки.

Кредит для максимального комфорту клієнта

Терміновий кредит, що надається електронним сервісом УЛЬТРАКЕШ, визнаний численними позичальниками як один з найбільш зручних в Україні. Ми надаємо:

Невисоку процентну ставку за позикою. Можливість оформити кредит, не виходячи з дому: знадобиться тільки комп'ютер, доступ до інтернету і банківська карта, щоб отримати гроші через 20 хвилин. Кредитні кошти без пред'явлення з вашого боку довідки про доходи. Можливість дострокового погашення і автопролонгації (якщо я не можу перервати кредит вчасно). Відсутність додаткових платежів і комісій. Економію на кредитуванні з акціями та програмою лояльності для постійних клієнтів.

У пошуках вигідного кредиту? Ви його вже наші в УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку