Кредит онлайн vs банківська позика: чому варто обрати інтернет-кредитування

image-description

Забезпечити стабільне фінансове становище собі та своїм близьким до снаги далеко не кожному. Постійний ріст цін на споживчі товари, затримки по виплатах заробітних плат з місця роботи та інші неприємності заганяють українців у стан тимчасового безгрошів’я. Якщо фінансів не вистачає, а надходження коштів у найближчий час не передбачається, варто оформити кредит онлайн. Сьогодні це найбільш раціональне рішення не прогнозованих фінансових проблем, яке підходить простим українцям.

Кредит онлайн: особливості оформлення

Банківські позики залишались пріоритетним та найбільш затребуваним напрямком кредитування до 2000-х, коли став функціонувати новий формат видачі кредитних коштів. Мікрокредит, яким по суті і є онлайн кредит, дозволяє простим українцям швидко отримати невелику суму до зарплатні. В цьому і полягає ключова відмінність від банківського продукту.

Із часом користувачі отримали можливість узяти кредит онлайн, не виходячи з дому. Щоб поповнити свій бюджет до зарплатні, тепер не потрібно витрачати особистий час та відвідувати фізичне відділення. Достатньо мати гаджет із доступом до інтернету та банківську картку. Користувач робить запит на сайті кредитора, вказуючи бажану суму та термін користування. Для отримання коштів необхідно ввести особисті дані паспорту та ІПН. Відомості про потенційного позичальника обробляє менеджер: зокрема, рішення про видачу кредитних коштів визначається дисциплінованістю людини стосовно погашення минулих кредитів, що фіксується у кредитній історії. Після короткої перевірки клієнту перераховують кредит онлайн (за відсутності серйозних прострочень та непогашених боргів).

Переваги кредиту онлайн

Онлайн кредит максимально відповідає вимогам користувачів, що потребують грошей тут і зараз.

  1. Сума кредитування відносно невелика та обмежується кількома тисячами гривень. Міні позики активно використовуються населенням для забезпечення щоденних потреб – в сплаті комунальних послуг, харчуванні, купівлі побутової техніки тощо.

  2. Швидка процедура оформлення та видачі. Щоб кредитуватися в банку, користувач змушений зібрати перелік різних документів, пройти співбесіду із менеджером відділення та чекати на відповідь про кредитування. Все це може зайняти кілька днів, тому не вирішує проблеми швидкого фінансування. Із моменту відправлення заявки і до нарахування кредиту онлайн пройде не більше, ніж півгодини.

  3. Не потрібно надавати довідку про доходи чи гарантії поручителів. Це особливо актуально для осіб, що не мають офіційного працевлаштування.

  4. Можна кредитуватися вдома, на роботі, не відвідуючи відділення МФО.

  5. Прозорість: ніяких комісій та додаткових платежів.

Вигідно оформити кредит онлайн можна з допомогою сервісу УЛЬТРАКЕШ. Відправте заявку на отримання позики, вказавши суму, термін користування та особисті дані. Не пізніше, ніж за півгодини, гроші будуть у вашому розпорядженні.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку