Кредит на комунальні послуги

image-description

Нинішнє покоління не може уявити собі життя без активного користування благами цивілізації. Якщо відсутність доступу до інтернету, наприклад, основна маса користувачів зможе витримати достойно,то такі життєво необхідні речі, як підключення до системи загального водопостачання та газопроводу, каналізація, електромережа, центральне опалення в холодну пору року, дійсно стали для нас практично незамінними. А порушене функціонування хоча б якоїсь із перерахованих вище систем створює чималі незручності для їх споживачів.

Звичайно, багато людей, що проживають в сільській місцевості, обходяться, скажімо, без системи водопостачання або опалювальної установки, і особливого дискомфорту не відчувають, оскільки звикли використовувати воду з колодязя, колонки або опалювати приміщення з допомогою традиційних для цієї місцевості засобів. Але дуже важко знайти тих, хто зможе прожити без електроенергії. Так чи інакше, але комунальні послуги,що надає нам держава, суттєво полегшують наше життя, наповнюючи його комфортом і теплом в прямому значенні цього слова.

Особливості комуналки в Україні

Але за комфорт треба платити, і комунальні послуги не виняток, відповідно – і за користування ресурсами України. Особливо болісним це питання стало для міських жителів протягом кількох останніх років через політику підняття тарифів на газ, світло та воду до ринкового рівня, що проводиться в країні. Кількаразове збільшення вартості послуг відбувається щосезону і передбачається в майбутньому і надалі, що не обіцяє нічого доброго звичайним українцям.

Люди з невеликим прибутком, яких більшість, першими потрапляють під удар, оскільки паралельно із ростом тарифів величезними стрибками збільшується вартість продуктів харчування, одежі та інших товарів першої необхідності, а заробітні плати залишаються на тому ж рівні. Ну а економія на харчуванні або спроби відкладати гроші з зарплати кардинально не вирішують проблеми сплати комуналки – зекономлені кошти не покривають величезних рахунків, що надходять до нас щомісяця.

Способи оплати комунальних послуг

Якими б страхітливими не були суми до сплати в рахунках за користування водою, світлом, газом тощо, а сплачувати за них доводиться в будь-якому разі, адже в протилежному випадку боржників чекає пеня. І тут уже кожен обирає для себе той чи інший спосіб оплати.

Найбільш поширений спосіб – сплата рахунків у відділенні банку. Але ті, хто в такий спосіб розраховується за комуналку, на власному досвіді переконується в певній незручності. По-перше, потрібно знаходити час, щоб дістатися до установи і повернутися назад, а якщо врахувати, що графік роботи банків часто співпадає із стандартним розпорядком роботи більшості наших громадян, то потрібно ще й відлучатися з робочого місця. По-друге, потрібно вистояти чималі черги, адже квитанції за платіжками надходять до всіх приблизно одночасно, ось і потік платників біля кас в цей час дуже щільний.

Завдяки доступності інтернету тепер ми можемо здійснювати оплату за комуналку онлайн з допомогою кредитної карти, що значно економить наш час і сили. Але що робити, якщо скінчилися кошти на картці? Вихід із ситуації, що склалася, – УЛЬТРАКЕШ!

Сплачуй за комунальні послуги з ULTRACASH!

Електронний сервіс видачі кредитів на картку онлайн УЛЬТРАКЕШ дозволяє поповнити баланс на банківській картці для подальшого користування коштами. Переваги кредитування у нас:

  • ви маєте можливість отримати позику в режимі онлайн, навіть не виходячи з дому;
  • час розгляду заявки на отримання коштів складає усього лише 20 хвилин;
  • в разу позитивного рішення гроші надходять на банківську картку, і ви зможете спокійно сплатити за комунальні послуги.

Цінуйте свій час та сили – оплачуйте рахунки з УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку