Клієнти про УЛЬТРАКЕШ

image-description

Успішність діяльності будь-якої компанії оцінюється не лише кількістю залучених клієнтів, але і швидкістю реагування на їх пропозиції та зауваження. Саме ці фактори є першочерговими в процесі формування репутації компанії.

Можливість взаємодіяти з клієнтом та відповідати на їх запити особлива важлива для сервісів, що надають послуги онлайн кредитування, наприклад, для УЛЬТРАКЕШ. Беручи до уваги як позитивний, так і негативний відгук проULTRACASH, ми забезпечуємо, в першу чергу, ще більш комфортні умови для отримання позики нашими клієнтами, що вимушені шукати фінансової підтримки в умовах економічної нестабільності. Ну а для нас ваша довіра та готовність співпрацювати з УЛЬТРАКЕШ вкрай важливі та цінні.

Працівники електронного сервісу, керуючись в роботі прагненням забезпечити максимальний комфорт та зручність кредитування позичальнику, враховують кожний відгук про УЛЬТРАКЕШ та оперативно реагують на нього. Незважаючи на чесність, прозорість в роботі з клієнтами та максимальну лояльність до ваших життєвих обставин, вкрай рідко все ж трапляються ситуації, коли рівень обслуговування клієнта не відповідав бажаному. Залишаючи відкритий відгук про компанію УЛЬТРАКЕШ та оцінюючи нашу діяльність, ви допомагаєте нам вдосконалювати якість послуг.

Нижче пропонуємо ознайомитися із 9 думками людей, якi мали можливiсть взяти кредит онлайн в нашому сервісi.

Відгуки:

1. http://minfin.com.ua/company/ultracash/review/90240/#comments

Gregg 23 февраля 2016 г. в 11:14

Если вам срочно нужен кредит, и вариантов нет, то эта компания подходит. Взял и быстро вернул… Процент был терпимым. Оформили тоже быстро.

2. https://www.facebook.com/pg/ultracashcredit/reviews/?ref=page_internal

Анна Лис 28 октября 2016 г.

Удобно и быстро. Кредит, конечно, зло, но тут хоть мороки с получением нет, да и условия понятны.

3. http://onlinecredit.in.ua/ultracash/

Артур 5 декабря 2016 г. в 21:41

Все очень быстро, удобно и надежно. Никаких проблем с кредитом не имел, все без проблем. Можно гасить даже через личный кабинет (как отмечено выше), и это не может не радовать. Рекомендую всем, кому это необходимо!)

4. https://www.facebook.com/pg/ultracashcredit/reviews/?ref=page_internal

Лёля Емец 23 октября 2016 г.

Спасибо Ultracash за поездку в Грузию! Было клево ;) Вы меня просто выручили =***

5. https://www.facebook.com/pg/ultracashcredit/reviews/?ref=page_internal  

Павел Кубай 13 января2016 г. в 11:21 ·

Хороший онлайн сервіс! Швидко, якісно, просто! Дякую! Процвітання вам!

6. https://www.facebook.com/pg/ultracashcredit/reviews/?ref=page_internal  

Аника Зайцева 4 января2016 г. в 2:50

Всегда не понимала кредиты, а тут почитала условия, и пожалела, что раньше не использовала. Столько упущенных возможностей, потому что не было денег, когда надо было…

7. http://onlinecredit.in.ua/ultracash/

Serjikkkk 17 декабря 2016 г. в 16:20

Когда хочешь взять кредит, все понятно, в день они берут 1,2 процента, и ни копейки больше. За то, что берешь кредит, не надо никаких комиссий платить, в общем, для кого недорого, то смело можно брать.

8. https://vk.com/topic-112901243_33984632

Виктория Радионова 29 декабря 2016 г. в 1:42

Доброго времени суток)! Хочу выразить огромную благодарность группе за замечательный конкурс, честный розыгрыш, шикарный приз и оперативную доставку!!!) Выиграла 500 грн. вот в этом конкурсе https://vk.com/wall-112901243_1622 . Денежка уже у меня, Большое Спасибо за такой новогодний подарок!!!

9. https://vk.com/topic-112901243_33984632

Ксюша Девицкая 12 ноября 2016 г. в 23:13

Оформляла заявку, даже не успела пройти верификацию карты, как сразу отказ пришел на телефон и на мейл, причем в течении минуты оформления.


В довершення хочеться додати, що кожен відгук важливий для нас, адже ми працюємо для клієнтів, пропонуючи їм кращі умови кредитування з низьким відсотком. Позитивні відгуки свідчать, що ми на правильному шляху, а негативні допомагають корегувати наш рух уперед. Якщо ви мали можливість скористатися послугами сервісу, можете залишити свій відгук про компанію УЛЬТРАКЕШ та допомогти нам стати краще.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку