Гроші в борг на ремонт авто

image-description

У ХХІ столітті автівка перестала бути предметом розкоші та зайняла нішу одного з найбільш практичних та затребуваних засобів пересування. Швидкість, на якій можна долати відстані машиною, її відносна мобільність та компактність, а також прийнятна вартість пального зробили незамінними продукцію випуску численних світових автомобільних концернів.

Наявність власного справного та комфортабельного авто – це незалежність від обставин, можливість швидкого переміщення та забезпечення для себе зручного особистого простору, куди не зможуть вторгнутися небажані попутники, як скажімо, в автобусі чи пасажирському авіалайнері. Тому їхні власники, які звикли немало часу проводити за кермом, відразу ж відчувають дискомфорт, якщо машина зламалась або зіпсувалась якась запчастина, що робить переміщення менш комфортним і навіть небезпечним для життя.

Одразу варто сказати, що не треба затягувати із ремонтом автомобіля, незалежно від того, в яких масштабах він буде проводитися. Не економте на власному комфорті та часі, а тим паче – не ризикуйте здоров’ям і навіть життям, знаходячись за кермом несправної автівки. Але кошти на ремонт не завжди є в наявності, особливо якщо врахувати, що комплектуючі до авто зараз коштують не дешево. Як же бути?

Потурбуйся про авто з ULTRACASH!

Електронний сервіс видачі на картку онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ пропонує можливість швидкого отримання кредиту без кіпи документів, що дуже зручно за необхідності термінового ремонту авто. Співпраця з ULTRACASH надає масу переваг:

  • Рішення про видачу кредиту приймається протягом 20 хвилин після подачі заявки;
  • Отримати гроші можна, навіть не виходячи з дому, роботи, автосервісу – з допомогою гаджета, доступу до інтернету та банківської картки;
  • Автопролонгація договору кредиту лише при оплаті нарахованих відсотків необмежену кількість разів;
  • Можливість достроково повернути кредит за умови сплати відсотків лише за дні фактичного користування коштами;
  • У нас завжди проводяться акції та знижки, з допомогою яких ви можете зекономити;
  • Широкі можливості для погашення кредиту (через особистий кабінет, відділення банку, термінали самообслуговування, інтернетбанкінг);
  • Оплата кредиту через термінали самообслуговування без комісії;
  • Три дні на погашення кредиту або на пролонгацію кредиту після закінчення строку договору кредиту.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку