Гроші у борг друзям: що необхідно передбачити

image-description

З фінансовими труднощами у наш час може зіткнутися будь-яка людина. Підстав, для яких можуть знадобитися фінанси, дійсно багато, при цьому деякі з них вимагають грошових витрат на цьому ж місці та зараз. Кваліфікована медична допомога, позапланова купівля побутової техніки, що зламалася, без якої складно обійтися, великий штраф або позапланова поїздка - це далеко не повний перелік таких випадків. І звичайно в першу чергу за грошима намагаються прийти саме до друзів. Але як же бути? Адже дружбу бажано зберегти надовго, а ось грошові питання дійсно можуть стати причиною розбрату навіть між найміцнішою дружбою.

Як коректно не давати гроші у борг

Загальноприйнята думка, що справжній друг - ця та людина, яка завжди приходить на допомогу та готова виручити за будь-яких обставин. Так, без сумнівів це твердження вірне. Проте якщо йдеться саме про гроші, то узяти гроші у борг може кожен, але чи кожен може їх віддати вчасно, або віддати взагалі? І наскільки дружба готова до таких випробувань? Відповідь також однозначна - ні, не кожен друг готовий віддавати гроші. І далеко не кожна друга сторона готова до таких розчарувань і фінансових витрат. Тому не варто відчувати незручність, якщо Ви прийняли рішення не давати у борг грошові кошти навіть найближчому другу. Повірте, він прийме це з розумінням. Головне - не вигадувати міфічні причини, а сказати, як є насправді.

Відсутність грошей у будинку

На прохання про борг, можна відповісти, що таких грошей просто немає. Адже Ви ж не буде займати самі, щоб допомогти товаришеві. І віддавати останні фінанси також не розсудливо. Кожен може зіштовхнути з будь-якими непередбаченими витратами, що важливо враховувати та не забувати.

Гроші є - але потрібні на важливі цілі

Навіть якщо Ви і маєте в розпорядженні необхідну суму, скажіть другу, що вона Вам знадобитися в самий найближчий час, і ви не можете її позичити. Адже тоді через день- два необхідно буде зажадати її назад. А це вже явно погіршить відношення між вами.

Гроші у справі

При будь-якому проханні про борг, можна сказати, що засоби знаходяться на короткостроковому/довгостроковому депозиті у банку або вкладені у бізнес, іпотеку або інший захід.

Замість фінансів – допомогу

Повідомте другу, що готові надати йому будь-яку допомогу, окрім фінансової. Нехай це буде фізична допомога або моральна підтримка в його питанні. При цьому підкажіть, що гроші можна узяти в швидкий кредит у перевіреній фінансовій організації на прийнятних для кожного умовах або скористатися можливістю попрацювати більше або в цілому змінити базовий рід діяльності на більш прибутковий.

Принцип

Не давати гроші у борг друзям, рідним і близьким - це може бути Ваша життєва позиція, сходити з якою Ви не маєте наміру ні при яких обставинах, що склалися. Це можна позначити при розмові з другом, який прийшов за позикою. Поясніть, що втратити дружбу через фінанси Ви просто не готові.

Регулярні прохання про борг

Вкрай часто люди зловживають дружбою і знаходять шляхи рішення своїх проблем, звалюючи їх на інших. Донесіть до такого товариша, що Ви не можете завжди бути його рятівним кругом і час навчитися самостійно виходити з фінансових труднощів. А тим більше, якщо йдеться про людей, які борги не повертають.

Щоб не допустити конфлікту з друзями, краще рішення - звернутися в компанію УЛЬТРАКЕШ і скористатися послугою швидкого кредиту на картку банку, прийнятною для кожного. Адже рішення про виплату грошей приймається всього за 20 хвилин, при цьому від клієнта окрім паспорта і даних ідентифікаційного коду співробітникові організації більше нічого і не треба.

Гроші у борг - це не привід перевіряти дружбу, а просто необхідність звернутися в компетентну компанію, готову надати грошові кошти на вигідних умовах!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку