Готуємося до зими з ULTRACASH

image-description

Непомітно промайнуло тепле літо, ось уже перетнули і екватор осені. А це означає, що зима – не за горами, а з нею і казкові снігопади, ну й міцні морози. Взагалі-то, щорічно, протягом тисяч і тисяч років відбувається зміна пір року, але кожного разу настання холодів сприймається нами неначе якась перешкода, випробування на витривалість, яке нам необхідно гідно подолати.

Ті, хто проживає в наших широтах, знає, що зима зазвичай підкрадається зненацька. Здається, ще вчора було відносно не холодно, а сьогодні вже лежать свіжі снігові кучугури та мороз пощипує щоки. Тому утеплюватися до зими варто заздалегідь, аби холоднеча не стала несподіванкою.

Як підготуватися до приходу зими

Якщо ви пересуваєтеся на фешенебельній автівці із особистим водієм, що доставляє вас «до дверей» за комфортних умов тепла і спокою, то приведена нижче інформація вам не знадобиться. Якщо ж ви належите до переважної більшості українців, що дістаються своїм ходом до місця навчання, роботи та за іншими справами, то взимку вам не обійтися без теплої куртки, пуховика або навіть шуби. Обов’язковим є і придбання зимового взуття, в якому ноги не мерзнутимуть: адже переохолодження ніг зазвичай виливається у застуду та грип. Доповнять образ хороброго бійця з морозами зручна шапка, шарф та пара рукавичок. Все, до бою з низькими температурами готовий!

Не менш важливо утеплити своє житло напередодні холодів та запастися усім необхідним, якщо централізованого опалення буде недостатньо для обігріву помешкання. У хід підуть теплі пледи із натурального тваринного хутра, потужні обігрівачі. Не зайвим стане і актуальне нині утеплення квартир, яке здійснює бригада робітників-висотників, ізолюючи стіни житла зовні від впливу низьких температур.

Окремої уваги заслуговує перехід автомобіля на зимову гуму, про що заздалегідь мають подбати автолюбителі, що багато часу проводять за кермом. Від своєчасності такого переходу та якості придбаних шин залежить безпека на дорозі, чиєсь здоров’я і навіть життя. Тому в питанні підготовки автівки до зими зволікання недоречне і навіть небезпечне.

Для реалізації всіх підготовчих до зими робіт, звичайно ж, потрібні фінанси. Але не завжди вдається відкласти гроші про запас, щоб потім використати їх у подібній ситуації. Родичі та друзі самі перебувають у приблизно такому ж становищі, тому на їх допомогу розраховувати не доводиться. Єдиний вірний вихід – подати заявку на отримання онлайн кредиту в одній із МФО, і електронний сервіс ULTRACASH пропонує вам таку можливість.

Утеплюйся з ULTRACASH!

Електронний сервіс видачі швидких онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ допоможе вам не замерзнути від холоду, надавши позику на найбільш вигідних умовах:

  • перерахування кредитних коштів протягом 20 хвилин після подачі заявки;
  • кредитування в режимі онлайн; одна з найнижчих відсоткових ставок за кредитом;
  • можливість авто пролонгації дії договору, дострокового погашення кредиту та багато іншого.

Щоб почувати себе однаково впевнено як влітку, так і взимку, звертайся за онлайн кредитами на картку в УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку