Здійснюйте платежі через найбільшу мережу терміналів CityPay

image-description

Укладено договір на прийом платежів з однією з найбільших мереж терміналів самообслуговування CityPay

Платіжні термінали СityPay - сучасний і дуже зручний спосіб здійснення різних платежів , в тому числі і погашення кредиту . Дані термінали працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень. Платіжні термінали мають зручний і зрозумілий інтерфейс, в використанні вони також прості. ULTRACASH потурбувався про зручність своїх клієнтів, тому погашення кредиту через всі партнерські мережі терміналів самообслуговування проводяться без комісії.

Тепер клієнти ULTRACASH не стоятимуть в банківській черзі і не будуть обмежені в часі. З цілодобовими терміналами CityPay оплатити свій кредит можна в будь-який час доби. Вам потрібно лише внести необхідні дані і зарахування грошових коштів буде миттєвим. Не можна не погодитися, що такий вид погашення кредиту дуже зручний і практичний.

ULTRACASH - кредити онлайн вживає всі необхідні заходи, щоб клієнти були задоволені. Ми розуміємо, що в нинішній час ринкової нестабільності працевлаштованій людині іноді складно знайти зайву хвилинку навіть для себе чи своєї родини. Тому з метою економії Вашого часу та сил, ULTRACASH уклав договір прийому платежів з мережею цілодобових терміналів самообслуговування CityPay.

Не забувайте про те, що Ви маєте можливість скористатися послугою продовження кредиту без нарахування пені та змін до кредитної історії. З нами Ви будите платити лише відсотки!

 

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку