Де взяти кредит без довідки про доходи?

image-description

Популярність споживчого кредиту в Україні швидко зростає та сприяє тому, що наші громадяни під час вибору фінустанови для отримання кредиту без довідок перш за все звертають увагу на такі фактори, як швидкість видачі та зручність отримання грошей.

Так, станом на лютий 2016 року українські банки видали близько мільйона кредитів. Попри це, незважаючи на таке активне використання банківських послуг українцями, не всі знають, де взяти кредит без довідки про доходи. Більше того, сьогодні споживач має можливість скористатися кредитуванням без надання застави та поручителів (тим паче, що далеко не кожен погодиться виступити в ролі відповідальної за позичальника особи з огляду на часті випадки прострочених та невиплачених кредитів). Де ж можливо отримати такий кредит без довідок?

Блискавичний кредит без довідок та тяганини

Поширення та популярність послуги інтернет-банкінгу зробила доступним для наших громадян онлайн кредитування, головною особливістю якого є швидкість та налагодженість механізму перерахування кредиту без довідок на банківську карточку.

Для отримання необхідної суми вам потрібно в режимі онлайн заповнити анкету, запропоновану на інтернет-ресурсі фінансової установи або спеціального сервісу, де необхідно вказати свої паспортні дані, вік та характер роботи, а також обрати найкращі для вас умови кредитування. Після чого потенційному позичальнику лишається тільки почекати, зазвичай, не більше, ніж півгодини.

Чіткий механізм перевірки внесених даних та оцінки кредитної історії клієнта дозволяє оперативно вирішувати, чи видавати кредит без довідок, у кожному конкретному випадку, після чого потрібна сума надходить на банківську карту та в розпорядження позичальника.

Кредит без довідок від УЛЬТРАКЕШ – це просто!

УЛЬТРАКЕШ від ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС» – це сервіс, де взяти кредит без довідки про доходи дуже просто, при цьому зовсім непотрібно виходити з дому. Для оформлення заявки вам знадобиться гаджет, інтернет, банківська картка, а також не більше 20 хвилин, по закінченні яких ви вже зможете розпоряджатися коштами, що надійшли.

Важливо і те, що для внесення платежу по кредиту без довідок ви зможете скористатися як терміналом чи відділенням банку, так і послугою інтернет-банкінгу. Поспішіть оцінити зручності кредиту без довідки про доходи разом з УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку