Де взяти гроші на ремонт?

image-description

Навесні нас неначе щось підштовхує до кардинальних змін у своєму житті. Пробудження усього живого, циклічне оновлення природи, перше сонячне тепло, молода зелень та ніжні квіти – все це вселяє надію на світле майбутнє та рішучість для нових звершень. Хтось записується на навчальні курси та майстер-класи, отримує нову професію, створює сім’ю та планує дітей. Ну а частина населення, узявши кредит онлайн на картку, відчуває себе як ніколи готовим до ремонту у квартирі/будинку та створення житла своєї мрії.

Плануємо статті витрат на ремонт

Кожен з нас має власне бачення того, як має виглядати ідеальний дім. Для когось вершиною всіх здійснень стане косметична заміна старих покриттів, а хтось не уявляє свого життя без високотехнологічного «розумного» будинку з ексклюзивним та стильним дизайном. В залежності від ваших потреб, знадобиться та чи інша сума коштів.

Для початку схематично окресліть ескіз бажаного образу житла після перетворення. Після того покроково розрахуйте, що саме потрібно відремонтувати/пофарбувати/переклеїти. Завершальний етап планування – складання списку покупок:

- Штукатурка для вирівнювання стін, гіпсові панелі;

- Шпалери для різних кімнат;

- Фарба – звичайна, грифельна, магнітна;

- Покриття для підлоги – ламінат, лінолеум, ковролін;

- Керамічна плитка, декоративні елементи;

- Робочі інструменти та допоміжні речовини.

А тепер необхідно перевести все це в грошовий еквівалент. Не забудьте врахувати вартість послуг ремонтників, якщо збираєтесь доручити ремонт найманим робітникам.

Пошук фінансів

Що ж, план дій розраховано та перелік потрібних покупок складено. Залишилось знайти гроші на здійснення заповітної мрії.

1. Коли масштаб перетворень, що плануються, невеликий, можна взяти невелику суму грошей в борг у друзів чи родичів. Однак є певні сумніви на цей рахунок, якщо брати до уваги не найсприятливішу економічну ситуацію в країні та відповідний фінансовий стан більшості українських родин.

2. Деякі пробують завчасно відкласти гроші, однак цей варіант задовольнить дуже терплячих людей.

3. Споживчий кредит в банку – привабливо, але зупиняють такі перешкоди, як довга процедура оформлення позики, необхідність надавати купу документів, серед яких і недоступна для багатьох довідка про доходи.

4. Оптимальним варіантом стане можливість швидко та з мінімумом документів отримати кредит онлайн в одній з МФО. Таку послугу надає й електронний сервіс УЛЬТРАКЕШ.

Створи будинок своєї мрії з УЛЬТРАКЕШ!

Оформивши кредит онлайн на картку в УЛЬТРАКЕШ, клієнт зможе тієї ж миті взятися за ремонт у квартирі. Ви оціните чимало переваг співпраці з нами, а саме:

* Одна з найнижчих відсоткових ставок, у порівнянні з аналогічними компаніями;

* Автоматична пролонгація дії договору або дострокове погашення кредиту;

* Знижки та акції за програмою лояльності для постійних клієнтів.

Покваптеся реалізувати свою мрію вже сьогодні та наповнити рідний дім комфортом разом з УЛЬТРАКЕШ!

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку