Де узяти гроші у борг і не помилитися?

image-description

Напевно, кожен хоч раз в житті стикався з ситуацією, коли терміново потрібна була певна сума грошей, але на руках її не виявилося. І відразу встає питання, де ж її швидко узяти? Перше, що спадає на думку - це, звичайно ж, позичити у рідних або близьких людей. Ніби все просто, проте, це тільки на перший погляд. Адже просити гроші у борг складно, особливо, якщо доводиться пояснювати причину такої потреби або навіть виправдовуватися перед рідними за такого роду дії. І не рідкість, коли гроші отримані, але в строк не повернені, от тоді хороші стосунки навіть між самими рідними на цьому життєвому етапі закінчуються. Щоб уникнути такої ситуації, розглянемо інші варіанти вирішення такої педантичної проблеми.

Реальні варіанти де узяти гроші у борг:

Швидкий кредит у банку

Такий шлях дійсно має місце бути, але є "підводні камені", про які слід згадати. В цілому банки досить охоче дають гроші у борг, але перед цим вони хочуть переконатися у вашій надійності і платоспроможності. Адже така організація просто не може собі дозволити розтрачувати фінанси на вітер, віддаючи їх в руки невідомо кому. Саме тому банк зажадає хоч і мінімальний, але все таки пакет документів, після чого і буде розглянуто питання про можливість видачі суми на руки під певний відсоток. При цьому ухвалення рішення може зайняти деякий час, тобто отримати гроші швидко вже точно не вийде. Відмітимо, що і сама процентна ставка теж визначається тільки у момент схвалення рішення і є не фіксованим показником, а плаваючим, що може стати по підсумку рішення не дуже приємним сюрпризом для самого позичальника.

Оформлення кредитної картки

"Швидка" позика у такому разі можлива тільки тоді, коли банківська картка вже оформлена і у вас на руках. Адже на її оформлення і заповнення належної документації піде декілька днів, а може і тижнів. Проте існують сьогодні карти швидкого оформлення для експрес кредитів, процентна ставка яких вища, ніж у звичайних. Видається вона відразу в день звернення позичальника. При цьому такі карти менш захищені від дій шахраїв, тому обмежені по функціоналу. Приміром, сплатити покупки через Інтернет по них неможливо. Проте є і плюс у таких карт - це можливість овердрафту, який має на увазі використання безвідсоткового кредиту деякої суми по картці по часу від місяця до двох.

Мікрокредити від приватних фінансових компаній

Багато за кількістю невеликих приватних фінансових організацій сьогодні готові запропонувати швидкий кредит у вигляді готівкової грошової суми. Така послуга доступна фактично кожному, оскільки представлені фірми не так суворі, як банки і готові видати гроші без підтвердження платоспроможності клієнта. Проте відмітимо, що зазвичай кредит видається на недовгий час і під досить значні відсотки. Для цього доведеться надати деякий супереч документів і укласти з компанією договір, після чого фірма і видає готівкову суму на руки клієнтові.

Ломбарди

Позика в ломбардах також далеко не рідкість. Сьогодні безліч ломбардів готові запропонувати кредит у вигляді готівки під заставу особистого майна клієнта. Відмітимо, що це успішно можуть бути:

  • Ювелірні вироби;
  • Побутова техніка;
  • Аудіо- і відеотехніка;
  • Телефони та ін.

Термін виплати кредиту визначається ломбардом залежно від оцінного показника заставного майна і інших чинників. Процентні ставки в ломбардах плаваючі і також безпосередньо залежать від заставного майна. З документів позичальникові знадобляться тільки паспорт і ідентифікаційний код. Після оформляється договір, де вказуються процентна ставка і термін погашення кредиту позичальником.

Чималу популярність сьогодні отримали так звані автоломбарди, де заставним майном виступає автомобіль клієнта. Процентна ставка таких фінансових компаній дещо нижча, ніж у звичайних ломбардах. Щоб отримати "швидше" гроші у такої фірми окрім паспорта і ідентифікаційного коду додатково потрібно буде надати документи на автомобіль.

 

Підсумуємо. Якщо вам дійсно терміново знадобилися грошові кошти, то розглянути варіант експрес-кредитів все ж таки варто. Але в такому питанні треба бути вкрай обережними і пильними, щоб не нарватися на роботу некомпетентних фірм, які після укладення договору можуть передати його іншій організації з більш високою процентною ставкою. Є варіант і гірше - це перепродаж договору колекторному агентству.

Відмітимо, що сервіс ULTRACASH прекрасно зарекомендував себе у фінансовій сфері онлайн кредитування і готовий надати швидкий кредит готівкою на максимально вигідних для клієнта умовах.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку