Беззаставне кредитування в Україні

image-description

Кредитування без застави

Обізнаність споживача у питаннях кредитування – важливий фактор, завдяки якому вдається обійти підводні камені та не переплатити, оформлюючи позику. Частіше за все клієнти кредитуючих організацій не вчитуються в умови договору, довіряючи лише словам працівника. А вже ухваливши рішення взяти кредит без застави, ми зненацька виявляємо немалі комісії та приховані платежі.

На перший погляд, беззаставні кредити дуже зручні: навіть необхідність додатково платити за обслуговування, що виникає в ході кредитування, не зупиняє позичальників. Маючи термінову потребу в грошах, ми звертаємося до банку або іншої установи, тішачись обіцянками безвідсоткової розстрочки. Насправді ж кредитор ніколи не пропустить своєї вигоди, і якщо відсоткова ставка неправдоподібно низька, варто бути готовим до обов’язкових платних послуг СМС-сповіщення, інтернет-банкінгу, страхування тощо.

Як взяти кредит без застави у банку

Ще в 2014 році майже кожен українець (навіть безробітній) міг оформити беззаставний кредит в банку, не надаючи довідки про доходи чи документ, що підтверджує офіційне працевлаштування позичальника. Кризова ситуація в українській економіці загострила проблему неповернення кредитних коштів, само собою, лояльність стосовно клієнтів також знизилася. Бажаючи захистити себе, банк-кредитор тепер вимагає від користувачів гарантії у вигляді інформування про розмір заробітної платні, поручительства чи закладання цінного майна.

Взяти кредит без застави в українському банку сьогодні можливо, але для цього доводиться витрачати чимало сил та часу, а також суттєво переплачувати. Щоправда, подібна позика зазвичай не видається в дуже великих розмірах, тому висока відсоткова ставка за кредитом чи додаткові платежі – не такий вже очевидний мінус. Баззаставне кредитування актуальне при купівлі побутової техніки, необхідності лікування або організації весільного торжества.

Переваги онлайн кредитування

Відносно нова послуга видачі онлайн кредитів, що надається МФО, вже встигла стати досить популярною серед населення, оскільки відрізняється низкою позитивних рис. В чому зручність швидких позик, розглянемо на прикладі кредитування з допомогою сервісу УЛЬТРАКЕШ.

Якщо виникає термінова потреба в грошах, правильним стане рішення взяти кредит без застави в УЛЬТРАКЕШ. Для цього потрібно зайти на сайт ultracash.com.ua, вказати бажаний строк та розмір онлайн позики, внести особисті дані до спеціальної форми та почекати на відповідь, яка прийде протягом 20 хвилин. В разі, якщо кредитна історія позичальника не викликає сумнівів, вже через третину години кредитні кошти надійдуть на банківську картку та у ваше розпорядження.

Чому варто звернутися до УЛЬТРАКЕШ? Відсоткова ставка за кредитом тут одна з найнижчих, немає ніяких комісій та плати за обслуговування. Також можна достроково погасити залишок чи подовжити строк дії договору в разі, якщо вчасно закрити кредит не вдасться. Цінуйте власний час та комфорт – кредитуйтесь в УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку