Безпека в інтернеті

image-description

Стрімкий розвиток високих технологій у 21 столітті дає можливість здійснювати безліч звичних та необхідних нам дій без використання матеріальних ресурсів та переміщення у просторі. Зокрема, це стосується і платежів у інтернеті. Вибір потрібного товару, послуги та іншого споживацького блага в електронному каталозі та здійснення оплати з допомогою спеціальних платіжних систем відкидає необхідність довгих та виснажливих походів по крамницях та банках, а також – розрахунку готівковими грошима.

Яким є ризик стати жертвою интернет-злочинців

Але чи є таким безпечним здійснення платежів у інтернеті? Шахрайство і крадіжки в мережі інтернет сьогодні дуже поширені, через що досить великий ризик втрати грошових коштів на картці або в електронному гаманці і оприлюднення приватної інформації.Причому така ситуація дуже неприємна не лише для клієнта – користувача карткою, але і для всіх сторін операції: для інтернет-магазину або фінансової установи, що цінують свою репутацію та несуть певну відповідальність за здійснення покупки; для банка-емітента, що випустив картку для клієнта; для банка-еквайєра, що здійснює прийом вказаних вище банківських карток у точках продажу; для платіжних систем.

Будь упевненим у безпеці даних з ULTRACASH

Але як же бути в подібній ситуації, коли є необхідність зробити платіж онлайн? Головне правило – користуйтеся тільки тими ресурсами, в надійності та безпеці яких ви упевнені.

Сервіс видачі онлайн-кредитів ULTRACASH від ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС» турбується про збереження даних своїх клієнтів та гарантує повну конфіденційність під час передачі інформації завдяки тому, що:

  • На сайті використовується Secure Socket Layer (SSL) – це надійна інтернет технологія, що забезпечує зашифроване з`єднання між веб-сервером (сайтом) та браузером, що й гарантує приватність інформації.
  • Обробка інформації щодо вашої платіжної картки здійснюється у відповідності із жорсткими вимогами міжнародних платіжних систем Verified by Visa и MasterCard SecureCodе. В процесі використовується сертифікація Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) – міжнародний стандарт безпеки даних.

Користуючись сервісом ULTRACASH ви завжди можете розраховувати на високий сервіс і безпеку при оформленні кредиту онлайн. ULTRACASH завжди на варті вашої особистої інформації!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку