Оренда квартири без головного болю - тільки з УЛЬТРАКЕШ!

image-description

Якими критеріями керується сьогодні позичальник, підшукуючи кредитуючу органiзациiю для отримання позики? Як правило, визначальними стають лояльні умови користування і погашення взятих кредитних коштів, прийнятна процентна ставка, прозорість і чесність роботи компанії, а також універсальність позики, тобто можливість використовувати його для різних цілей. Електронний сервіс УЛЬТРАКЕШ надає відмінну можливість взяти кредит онлайн на найрізноманітніші потреби, в числі яких - і необхідність оплати за оренду квартири.

Чому люди орендують житло

Незважаючи на незначне, але регулярне підвищення цін на оренду квартир в Україні, ця послуга ніколи не втратить своєї популярності. Адже безліч людей різного віку із середнім рівнем доходу не можуть дозволити собі покупку власного будинку, оскільки збирати гроші доведеться дуже багато років. До того ж, молодим людям і сім'ям без постійного житла необхідно десь жити прямо зараз: якщо не вдається купити, то зняти квартиру - оптимальний варіант для такої категорії населення.

До слова, навіть в деяких європейських країнах з високим рівнем життя відсоток населення, яке орендує житло, досягає дійсно вражаючих показників. Так, в 2015 році в Німеччині власним будинком / апартаментами володіли трохи більше 40% німців. Причин такого явища кілька:

  • Оплата за комунальними рахунками у власній квартирі в рази перевищує цей показник для орендованій квартирі, що обумовлюється дією податку на власність.
  • Власникам житла необхідно періодично покривати витрати, пов'язані з прибиранням і благоустроєм території, причому рішення про проведення тих чи інших ремонтних робіт приймає міська адміністрація.
  • Пережитки минулого, укорінені в свідомість старшого покоління. Дефіцит житла в післявоєнний період, що тривав до 70-х рр., Виробив в німцях звичку знімати його.
  • Незважаючи на гнучку систему іпотечного кредитування, оплатити перший внесок, що досягає 30%, може не кожен житель Німеччини.
  • Психологічні моменти: дисципліновані і стабільні німці в своїй більшості хочуть обзавестися власним будинком раз і на все життя.

Але повернемося до українських реалій: велика частина українців, що знімають житло, вважала за краще б мати своє, але головною перешкодою стає відсутність грошей. А що ж робити, якщо грошей не вистачає навіть для продовження договору про оренду квартири?

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку