5 Міфів про онлайн-кредитування в Україні

image-description

Попри те, що онлайн кредитування в Україні набирає оберти та нестримно росте, міфів та неправдивих історій навколо цієї послуги ходить немало. Розберемося, що ж таке насправді послуга онлайн кредитування та розвіємо усі неправдиві припущення про швидку позику.

Міф 1. Кредитування онлайн - послуга від нелегальних компаній

Існує думка, що тільки фірми із сумнівною репутацією готові надати населенню вигідні онлайн кредити. Але це далеко не так. Адже онлайн кредитування - це послуга, як від звичайних банків, так і ряду мікрофінансових організацій, що надають позики на будь-які споживчі цілі. Щоб не зіткнутися із сумнівними кредиторами та захистити себе від можливих шахраїв, краще перед оформленням договору ознайомитися з відгуками клієнтів організації та отримати консультацію від менеджерів компанії, дізнавшись "з перших вуст" усі умови онлайн кредитування.

Міф 2. Кредитування онлайн - це занадто дорого

Звичайно, незалежних фінансових організацій, що пропонують онлайн кредити із високими ставками більші, ніж досить. Проте їх не більшість. На ринку немало компаній, готових надати населенню фінансову підтримку на вигідних та лояльних умовах. При цьому такі фірми не стягують ніяких додаткових коштів за процедуру оформлення позики у вигляді страхових та інших можливих платежів.

Міф 3. Онлайн кредит можна не повертати

Це твердження звичайно невірно. Онлайн кредит оформляється шляхом підписання не паперового договору, а електронного, який також має повноцінну юридичну силу. Тому ця послуга є абсолютно ідентичною будь-якій іншій фінансовій процедурі, де обидві сторони приймають усі умови, прописані в документі (угоді).

Міф 4. Онлайн кредитування - послуга для неблагонадійних позичальників

Це абсолютно не так. Послугами онлайн кредитування, згідно зі статистикою, користується населення країни з середнім рівнем доходів. Частенько це співробітники бюджетних установ або дрібні приватні підприємці.

Міф 5. Незалежні фінансові компанії готові кредитувати усіх підряд

Звичайно, фінансові організації на сьогодні істотно спростили процедуру оформлення онлайн кредиту, який підходить для багатьох клієнтів. Це можуть бути як люди з офіційним працевлаштуванням, так і частина населення, що не має офіційного місця роботи. Але у будь-якому разі кожна організація має свій перелік умов, який обумовлює можливість отримання швидкої позики. Тому, обираючи фірму-кредитора, слід уважно ознайомитися з усіма варіантами кредитування, підібравши для себе найбільш відповідний.

Ультракеш - швидкі та вигідні кредити онлайн

Компанія Ультракеш готова надати онлайн кредит швидко та на вигідних умовах для вирішення будь-яких фінансових проблем. Перевагами сервісу є:

  • Кредит оналйн за 20 хвилин;
  • Можливість оформлення позики без відвідування офісу компанії;
  • Відсутність прихованих платежів;
  • Можливість пролонгації договору;
  • Дострокове погашення позики.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку